Novinka
Kód: 137

Deodorant - BEZ ESENCÍ

300 Kč 247,93 Kč bez DPH
Skladem

Přírodní deodorant s účinkem smrkové pryskyřice. Využili jsme silný antibakteriální účinek smrkové pryskyřice a vytvořili přírodní deodorant. Neobsahuje jedlou sodu, která nemusí vždy vyhovovat a může dráždit pokožku. 

 

 

 

 

Přírodní deodorant pro ty, kteří chtějí cítit čistou vůni kakaového másla, včelího vosku a smrkové pryskyřice. Chrání před pachem a množení bakterií, kterému zabrání vhodná kombinace přírodních surovin v čele se smrkovou pryskyřicí.

Objem: 30 ml

Použití: naneste na čisté, nejlépe oholené podpaží. Použití můžete během dne opakovat.

Suroviny: kakaové máslo, včelí vosk, kukuřičný škrob, kokosový olej, smrková pryskyřice, mandlový olej, triethyl citrate, zinc ricinoleate, vitamín E.

• Triethyl Citrate - je rostlinný ester kyseliny citrónové (lemon ester) - antioxidant a má také deodorační účinky, tedy omezuje tělesný pach způsobený bakteriálním rozkladem potu.

• Zinc Ricinoleate je certifikovaná složka Ecocertem pro přírodní kosmetiku. Je na bázi ricinového oleje a pohlcuje molekuly potu.

Všechny naše produkty můžete zabalit na cesty do naší smolenkové kosmetické taštičky. Na její výrobě spolupracujeme s textilní chráněnou dílnou RUKAMA NOHAMA v Dobříši.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
ES Avatar autora | 7.4.2023
Spokojená, funguje. Jen nejde vysouvat musela jsem si poradit jinak. Možná by stálo za to zvážit vysouvání prstem ze spodu jako u jiných tuhých přírodních deodorantů.Příště bych zkusila nějakou vůni. Tehdy nebyla k dispozici jiná varianta.