Kód: 146

Balzám na rty

130 Kč 107,44 Kč bez DPH
Skladem

Přírodní balzám na rty se smrkovou pryskyřicí. Základem je kakaové máslo. Smrková pryskyřice chrání rty se sklony k oparům a prasklým koutkům. Příjemnou vůni zajistí okurkový olej. 

 

Kategorie: BALZÁM NA RTY

Aplikace: není určeno pro celodenní používání, jen při výskytu problému (opary, prasklé koutky).  

UPOZORNĚNÍ: BALZÁM NA RTY PŘED PRVNÍ APLIKACÍ OTESTUJTE NA MALÉ PLOŠE. 

Složení: kakaové máslo, včelí vosk, smrková pryskyřice, mandlový olej, okurkový olej. 

Všechny naše produkty můžete zabalit na cesty do naší smolenkové kosmetické taštičky. Na její výrobě spolupracujeme s textilní chráněnou dílnou RUKAMA NOHAMA v Dobříši.

5
5x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
IV Avatar autora | 1.11.2023
Jsem velmi spokojená. Kupovala jsem pro 11 letou dceru. Měla strašně olezlou pusu, vypadalo to jako ošklivý ekzém. Zkusila jsem přes týden mazat vším možným, ale nic nepomáhalo. Tímto balzámem jsem mazala jeden den a bylo po problému. Moc děkuji a doporučuji 😊
BK Avatar autora Barbora Klecandová (Administrátor) 3.11.2023
Krásný den, paní Ivono! Moc děkujeme za hodnocení a rádi slyšíme, že Balzám na rty pomohl. Mějte se fajn, Bára K.
5
J Avatar autora | 25.10.2023
Mažu asi měsíc, blížící se koutek - na to balzám pomohl. Oparu pravidelné natírání rtů několikrát denně nezabránil. Ale budu kupovat dál. Teď s končícím oparem cítím úlevu po promazání. Použila jsem i na menší popáleninu, také pomohl.
5
P Avatar autora | 5.2.2023
Skvělý balzám na praskající koutky. Při častějším používání koutky nepraskají a když zapomenu a objeví se prasklina, stačí párkrát namazat a prasklina se zacelí. Určitě doporučuji a děkuji.
5
MH Avatar autora | 30.11.2022
Příjemná "hořko-čerstvá" chuť (samozřejmě, "ochutnávat" není to hlavní), rty nejsou po použití "umaštěné", což je též velmi pozitivní. Můj balzám ještě čeká "zkouška ohněm", tedy prozkoušení ve velmi suchém vzduchu v práci. Prozatím chválím, jen bych se přimlouvala za pokud možno méně plastové řešení obalu do budoucna.
5
I Avatar autora | 30.1.2022
Super balzám na rozpraskané rty, zafungoval i na opar. Velká spokojenost. Doporučuji a děkuji.